Novinky Mapa Školiace stredisko environmentálnej Napíšte nám Pracovné ponuky Kontakt Záverečná správa 2% dane Projekty školy Dokumenty Prihlásenie DofE

Rada rodičov

Milí rodičia,

Priatelia školy v Semerove je dobrovoľné, nezávislé združenie rodičov alebo iných zákonných zástupcov detí, občanov alebo pracovníkov ústavov, ktorým boli deti na základe súdneho rozhodnutia zverené do výchovy a navštevujú Základnú školu, Semerovo č. 110.

Našim cieľom je hlavne spolupracovať s vedením školy, pedagogickými zamestnancami školy pri vzdelávaní a výchove žiakov školy.

Členstvo v združení môže vzniknúť rodičovi, resp. zákonnému zástupcovi dieťaťa dňom prvej účasti na školskom vyučovaní na ZŠ Semerovo, v danom školskom roku. Všetky práva a povinnosti členov združenia sú spísané v Stanovách OZ, ktoré boli schválené 8.2.2017. Stanovy si môžete kedykoľvek prečítať na webovej stránke ZŠ Semerovo. Stanovy.pdf

Jednou z povinností člena združenia, je aj zaplatiť členský príspevok 10€ za každé svoje dieťa navštevujúce ZŠ Semerovo. Na prvom rodičovskom stretnutí bolo odsúhlasené, že príspevok sa môže uhrádzať aj v splátkach a to 1€ mesačne za každé svoje dieťa navštevujúce ZŠ Semerovo. Príspevok je potrebné odovzdávať triednym pokladníčkam. V prípade, že sa rozhodnete pre splátkový kalendár, treba si to tiež dohodnúť s triednymi pokladníčkami.

Výhody členstva:

Pokiaľ  budete mať uhradené finančné záväzky voči OZ Priatelia školy v Semerove, toto OZ bude počas školského roka prispievať Vašim deťom na nákup školských učebníc, na cestovné náklade spojené s rôznymi poznávacími alebo športovými aktivitami. Rodičia detí, ktorí neuhradia schválený príspevok alebo sa nebudú chcieť stať členmi občianskeho združenia si budú všetky výdavky spojené so školou a školskými akciami hradiť v plnej výške.