Milí rodičia a žiaci,
na základe rozhodnutia konzília epidemiológov dištančné vzdelávanie pokračuje aj budúci týždeň. Žiaľ, žiaci sa od 1. 2. 2021 do škôl nevrátia. Rozhodnutie vyplýva zo súčasnej situácie na Slovensku. Z tohto dôvodu budú žiaci pokračovať v dištančnom vzdelávaní ako doteraz.
Žiakom, ktorí sa vzdelávajú prostredníctvom papierových učebných materiálov, budú distribuované nové učebné materiály v nezmenenej forme.
Aktuálne informácie o priebehu vzdelávania od 8. 2. 2020 poskytneme v priebehu budúceho týždňa.
Dúfame, že sa žiaci najrýchlejšie vrátia do školských lavíc. Veľmi si to prajeme. Na pozitívne správy si musíme ešte chvíľku počkať.
Prajeme Vám všetkým veľa trpezlivosti, zdravia, chuti do učenia a síl do ďalších dní.