Dňa 12. 9. si žiaci našej školy pripomenuli sviatok Sedembolestnej Panny Márie návštevou sochy a zapálením sviečky. Počas vyučovania sa diskutovalo o tomto významnom cirkevnom sviatku. Žiaci si pozreli prezentácie a vypracovali pracovné listy.
Sedembolestná Panna Mária je patrónkou Slovenska. Dňa 15. 9. putujú tisíce pútnikov do šaštínskej baziliky, kde sa konajú hlavné púte, aby si uctili našu Patrónku a vyprosili pomoc v bolestiach a utrpení každodenného života.







Okrem pani učiteliek a pánov učiteľov zostáva v pôsobnosti i náš školský podporný tím zložený z pedagogických asistentiek, sociálnej pedagogičky a školskej psychologičky. 
